Sala szkoleniowa wypełniona osobami.

Oferujemy Państwu 3 kompletnie nowe oferty szkoleniowe przygotowane na nadchodzący miesiąc.

Dwa spośród szkoleń są poświęcone specjalistom, jedno natomiast jest opracowane z myślą o potrzebach rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Trzy nowe szkolenia

Szkolenie poświęcone akceptowaniu odmowy pokaże w jaki sposób zredukować zachowania trudne, które występują po udzieleniu odmowy na wystosowaną prośbę. Szkolenie jest szczególnie przeznaczone dla tych osób, które są zainteresowane redukowaniem zachowań trudnych bez stosowania kar. Behawioralny trening umiejętności pozwoli zapoznać się ze skuteczną metodą przekazywania wiedzy i umiejętności osobom, które mogą być zainteresowane prowadzeniem terapii lub udzielaniem wsparcia osobom ze spektrum autyzmu – terapeutom, nauczycielom, rodzicom czy rówieśnikom. Szkolenie jest przewidziane przede wszystkim tym terapeutom, którzy pracują głównie z rodziną dziecka z ASD lub szkolą pracowników do prowadzenia terapii. Przyjazne zabiegi higieniczne pokażą w jaki sposób należy planować takie czynności jak mycie zębów czy obcinanie paznokci, by redukować lęk i trudne reakcje dziecka. Szkolenie dedykowane jest głównie rodzicom dzieci ze spektrum autyzmu i innymi niepełnosprawnościami.

Nacisk na praktykę i przekazanie konkretnych umiejętności

Wszystkie szkolenia będą mocno skupione na wybranym temacie. Nie uzyskają Państwo tam ogólnych informacji na temat Stosowanej Analizy Zachowania. Każde szkolenie będzie podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Część praktyczna pozwoli Państwu przetrenować umiejętności podczas szkolenia tak, by po jego zakończeniu mogli Państwo zaimplementować metody w swojej pracy i życiu.

Kadra

Wszystkie szkolenia będą prowadzone przez dwie osoby. Jednym z nich będzie certyfikowany analityk zachowania (BCBA), drugim natomiast – zależnie od szkolenia: logopeda i terapeuta behawioralny, terapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia oraz rodzic dziecka ze spektrum autyzmu, będący również terapeutą.

Zgłoszenie

Aby zapisać się na szkolenie należy skorzystać z funkcji sklepu: https://www.krokpokroku.org/sklep/. Aktualnie oferujemy wyłącznie płatności tradycyjnym przelewem, niebawem uruchomimy opcję szybkich płatności.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu!